Tootja: StarTech.com
Mudel: USB32HDVGA
EAN: 0065030886826
StarTech.com USB 3.0 to HDMI ja VGA Adapter on mitmekülgne lahendus, mis aitab laiendada töökoharuumi täiendava ekraaniga. See adapter toetab kahe ekraani kasutamist ning pakub kuni 3840 x 2160 pikslilist lahutusvõimet, mis tagab erakordselt selged ja detailsed pildid.
Adapteril on HDMI ja VGA (D-Sub) väljundid, mis muudab selle praktiliselt ühilduvaks igasuguse ekraaniga. See adapter kasutab USB Type-A pistikut, mis ühendub otse teie arvutiga ning kaabli pikkus on 0,109 meetrit. Tänu oma kergekaalulisele ja kompaktsele disainile on seda lihtne kaasas kanda ning kus iganes üles seada.
Adapter saab toidet USB-ühenduse kaudu, võimaldades kasutamist koos välise toiteallikata. See adapter toetab USB versiooni 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ja on REACH, CE ja FCC sertifitseeritud, et tagada kasutajatele rahuolu ja turvatunne. Adapteri kiibikomplektiks on usaldusväärne ja stabiilne Silicon Motion - SM768.
Audio väljundikanalite osas toetab see adapter kuni 7.1 kanalit, pakkudes kvaliteetset heli ja tõeliselt immersiivset meelelahutuskogemust. Adapter toetab erinevaid graafikalahutusi, sealhulgas 1920 x 1080 (HD 1080) ja 3840 x 2160, mis annab teile paindlikkuse valida õige lahutusvõime vastavalt oma vajadustele.
See USB graafikaadapter on ühilduv Maci operatsioonisüsteemidega, eelkõige Mac OS X 13.0 Ventura’ga. Adapter on stiilses musta ja hõbedase värvikombinatsioonis, mille korpuse materjal on vastupidav plastmass. Adapter on RoHS sertifitseeritud ning see toetab mitmeid säästlikkussertifikaate.
Adapter kaalub 54 grammi, muutes selle kergeks ja kaasaskantavaks. Pakendi kaal on 112 grammi, kõrgus 14 millimeetrit, laius 43 millimeetrit ja sügavus 270 millimeetrit. Pakendi mõõtmed on 168 millimeetrit sügav, 28 millimeetrit kõrge ja 148 millimeetrit lai.
Selle adapteri töö- ja säilitamistemperatuurid on vastavalt -10 kuni 55 kraadi Celsiuse järgi ja -25 kuni 75 kraadi Celsiuse järgi. See toetab kahe ekraani kasutamist, HDMI ja VGA väljundeid, kuid ei toeta DVI ja DisplayPort väljundeid. StarTech.com USB 3.0 to HDMI ja VGA Adapter on suurepärane valik nii kodu- kui ka professionaalseks kasutamiseks tänu oma mitmekülgsetele funktsioonidele ning usaldusväärsele jõudlusele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
USB-VGA/HDMI Adapter Startech USB32HDVGA Must 4K Ultra HD | €93.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| USB-pistiku sugu | Meessoost |
| DVI-väljund | |
| HDMI-väljund | |
| DisplayPort väljund | |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) väljund | |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Värskendussageduse maksimaalne resolutsioon | 30 Hz |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Kiibikomplekt | Silicon Motion - SM768 |
| Sertifikaat | REACH, CE, FCC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 43 mm |
| Sügavus | 270 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 54 g |
| Pakendi laius | 148 mm |
| Pakendi sügavus | 168 mm |
| Pakendi kõrgus | 28 mm |
| Pakendi kaal | 112 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 75 °C |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Korpuse materjal | Plast |
| USB-kaabli pikkus | 0,109 m |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 474 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 70 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 338 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 450 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |