Tootja: Nanocable
Mudel: 10.16.4303
EAN: 8433281013278
Nanocable 10.16.4303. Kaabli pikkus: 0,15 m, Pistmik 1: DisplayPort + Mini DisplayPort + USB Type-C, Pistmik 2: HDMI + VGA (D-Sub). Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Laius: 62 mm, Sügavus: 40 mm, Kõrgus: 15 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 135 mm, Pakendi sügavus: 15 mm. Materjal: Alumiinium
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | DisplayPort + Mini DisplayPort + USB Type-C |
| Pistmik 2 | HDMI + VGA (D-Sub) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Värskendussageduse maksimaalne resolutsioon | 30 Hz |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Hall |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 135 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Pakendi kaal | 48 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 62 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Materjal | Alumiinium |