Tootja: ATEN
Mudel: SP100-AT
EAN: 0672792010224
ATEN SP100-AT. Toote tüüp: Võrgu haldamise kaart, Toote värv: Must, Roheline, Ühilduvus: OL3000LV OL2000LV OL1500LV OL1000LV OL3000HV OL2000HV OL1500HV OL1000HV. Kaal: 110 g, Pakendi laius: 52 mm, Pakendi sügavus: 26 mm. Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 1 tk, Põhikasti (välimise) laius: 42 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 168 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN SP100-AT UPS-i (katkematu toitesüsteemi) tarvik | €235.39 |
|
mts.ee |
ATEN SP100-AT UPS-i (katkematu toitesüsteemi) tarvik | €279.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Võrgu haldamise kaart |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Ühilduvus | OL3000LV OL2000LV OL1500LV OL1000LV OL3000HV OL2000HV OL1500HV OL1000HV |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 110 g |
| Pakendi laius | 52 mm |
| Pakendi sügavus | 26 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 130 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 168 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 110 g |
| Harmonized System (HS) kood | 85079080 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 130 g |
| Põhikasti (välimise) laius | 42 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 132 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |