| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SYMMETRA LX BATTERY MODULE | €397.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Hõbe |
| Sertifikaat | CSA, UL 1778 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 29,1 kg |
| Pakendi kaal | 32,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85079080 |