| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SRTL006 UPS-i (katkematu toitesüsteemi) tarvik | €553.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pikenduskaabel |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | SRTL 5K 180V XBP |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 381 mm |
| Sügavus | 4570 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Kaal | 3,5 kg |
| Pakendi laius | 591 mm |
| Pakendi sügavus | 591 mm |
| Pakendi kõrgus | 117 mm |
| Pakendi kaal | 4,5 kg |