| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC InRow | €16201.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Sertifikaat | cUL, UL |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 480 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1001 mm |
| Sügavus | 1001 mm |
| Kõrgus | 1554 mm |
| Kaal | 267 kg |
| Pakendi laius | 1085 mm |
| Pakendi sügavus | 1135 mm |
| Pakendi kõrgus | 1745 mm |
| Pakendi kaal | 297 kg |