Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Voolukapp |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 847 mm |
| Kõrgus | 1970 mm |
| Kaal | 175 kg |
| Pakendi laius | 990 mm |
| Pakendi sügavus | 635 mm |
| Pakendi kõrgus | 2138 mm |
| Pakendi kaal | 260 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Elavhõbe |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |