Tootja: Vertiv
Mudel: GXT5-EBC36VRT2UE
EAN: 0767041026825
Vertiv Liebert GXT5 EXTERNAL BP 0.75KVA 1KVA. Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Must, Ühilduvad tooted: Liebert GXT5-1000IRT2UXLE, Liebert GXT5-750IRT2UXLE. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 36 V. Sertifikaat: ANSI C62.41, GS, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 A, EN 62040-2:2006, EN 61000-3-3:2013, EN.... Laius: 370 mm, Sügavus: 430 mm, Kõrgus: 85 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VERTIV LIEBERT GXT5 | €1105.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvad tooted | Liebert GXT5-1000IRT2UXLE, Liebert GXT5-750IRT2UXLE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 430 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Kaal | 22,6 kg |
| Pakendi laius | 617 mm |
| Pakendi sügavus | 570 mm |
| Pakendi kõrgus | 262 mm |
| Pakendi kaal | 26,3 kg |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 36 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | ANSI C62.41, GS, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 A, EN 62040-2:2006, EN 61000-3-3:2013, EN 61000-3-2:2014, EN 62040-1:2008+A1:2013, ISTA 1A, UL 1778 5th edition |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |