| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC G3HTBAT5 UPS-akude korpus Tower | €15869.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Hall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 702 mm |
| Sügavus | 838 mm |
| Kõrgus | 1900 mm |
| Kaal | 1020 kg |
| Pakendi laius | 825 mm |
| Pakendi sügavus | 970 mm |
| Pakendi kõrgus | 1954 mm |
| Pakendi kaal | 1040 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 4500 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 9000 m |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |