Tootja: Bestway
Mudel: 25039
EAN: 46941607331314
Bestway 25039. Soovitatud vanus: Laps, Toote värv: Sinine, Roosa, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t). Kaal: 443 g. Pakendi laius: 195 mm, Pakendi sügavus: 395 mm, Pakendi kõrgus: 105 mm. Kaasnevate toodete arv: 3 tk, Kaasasolevate ujumisprillide arv: 1 tk. Minimaalne tellimiskogus: 6 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 252 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Õhutoru | |
| Ujumismüts | |
| Ujumisprillid | |
| Sukeldusmask | |
| Sukelduslestad | |
| Kõrvatropid ujumiseks | |
| Ninaklamber ujumiseks | |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Toote värv | Sinine, Roosa |
| Läätsede materjal | Polükarbonaat |
| Kohandatav rihm | |
| Reguleeritav kannarihm | |
| UV-kaitse | |
| Lihtne reguleerida | |
| Udukindel | |
| Intrastati kood | 95062900 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 3 tk |
| Kaasasolevate snorklite arv | 1 |
| Kaasasolevate sukeldumismaskide arv | 1 |
| Kaasasolevate ujumisprillide arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 443 g |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Lateks |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 252 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 395 mm |
| Pakendi kõrgus | 105 mm |
| Pakendi ruumala | 43000 cm³ |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |