Tootja: Bosch
Mudel: LVF-5005C-S4109
EAN: 0800549756204
Bosch LVF-5005C-S4109. Tüüp: Lääts, Toote värv: Must, Sertifikaat: CE. Objektiivi kinnitusliides: CS-kinnitus, Pildianduri suurus: 1/1.8", Fookuskauguse ulatus: 4.1 - 9 mm. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Bosch LVF-5005C-S4109 security camera accessory Lens | €188.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Lääts |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE |
| Pildisensor | |
| Objektiivi kinnitusliides | CS-kinnitus |
| Pildianduri suurus | 1/1.8 " |
| Fookuskauguse ulatus | 4.1 - 9 mm |
| Megapiksel | 5 MP |
| Automaatne iirisetuvastus | Jah |
| Automaatse iirisetuvastuse tüüp | CD-ajami lääts |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 93 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |