Tootja: Smartwares
Mudel: CIP-39220
EAN: 8711658436036
Smartwares CIP-39220. Tüüp: IP süsteemiga turvakaamera, Toetatud paigutus: Hooneväline, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba. Kinnituse tüüp: Lagi/sein, Toote värv: Valge, Toote kuju: Kuul. Objektiivi vaatenurk, horisontaalne: 180°. Anduri tüüp: CMOS, Optilise sensori suurus: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7"). Öönägemise kaugus: 15 m, LED-i tüüp: IR
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote kuju | Kuul |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein |
| Toote värv | Valge |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP66 |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Toimimine | |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| Toetatud paigutus | Hooneväline |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Pakendi sisu | |
| Kaamerate arv | 1 |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | |
| Öönägemise kaugus | 15 m |
| LED-i tüüp | IR |
| LED-valgustite arv | 12 |
| Objektiivi süsteem | |
| Läätsede arv | 1 |
| Pildisensor | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Andurite arv | 1 |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,7 mm |
| Salvesti | |
| Sisseehitatud kõvaketas | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 128 GB |
| Video | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Kaamera | |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 180 ° |
| Turvalisus | |
| Liikumisandur | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 191 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 142 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 5336 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 390 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 210 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 320 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,96 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |