Tootja: EZVIZ
Mudel: 303101948
EAN: 6941545605401
EZVIZ TY1 4MP. Tüüp: IP süsteemiga turvakaamera, Toetatud paigutus: Hoonesisene, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba. Kinnituse tüüp: Lagi/sein, Toote värv: Must, Valge, Toote kuju: Ülepea. Objektiivi vaatenurk, horisontaalne: 85°, Objektiivi vaatenurk, vertikaalne: 55°, Objektiivi vaatenurk, diagonaalne: 124°. Anduri tüüp: CMOS, Optilise sensori suurus: 25,4 / 3 mm (1 / 3"). Fikseeritud fookuskaugus: 4 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
EZVIZ TY1 4MP Kupoli IP-turvakamera Sisätila 2560 x 1440 pikseliä Katto/seinä | €80.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Ülepea |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein |
| Toote värv | Must, Valge |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Elektritarbimine (max) | 5 W |
| DC-väljundpinge | 5 |
| DC-väljundvool | 2 A |
| Toimimine | |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | |
| Päeva-/öörežiim | |
| Infrapuna (IR) filter | |
| Sertifikaat | FCC / UL / CE / WEEE / REACH / ROHS |
| Pakendi sisu | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Kaasas kruvid | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi andmeedastuskiirus (maksimaalne) | 72 Mbit/s |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | |
| Öönägemise kaugus | 10 m |
| LED-i tüüp | IR |
| Objektiivi süsteem | |
| Läätsede arv | 1 |
| Maksimaalne apertuuri suurus | 2,2 |
| Fikseeritud fookuskaugus | 4 mm |
| Pildisensor | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Andurite arv | 4 |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 3 mm |
| Progressiivne skaneerimine | |
| Salvesti | |
| Sisseehitatud kõvaketas | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| Video | |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Megapiksleid kokku | 4 MP |
| Toetatud videoformaadid | H.264, H.265 |
| Kaadrisagedus | 20 fps |
| Müravähendus | |
| Müravähenduse tehnoloogia | 3D müra vähendamine |
| Digitaalne lai dünaamiline vahemik (DWDR) | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 88 mm |
| Sügavus | 88 mm |
| Kõrgus | 119 mm |
| Kaal | 259 g |
| Pakendi laius | 103 mm |
| Pakendi sügavus | 103 mm |
| Pakendi kõrgus | 186 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Kaamera | |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 85 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 55 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 124 ° |
| Turvalisus | |
| Video liikumisandur | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |