Tootja: D-Link
Mudel: DCS-5030L
EAN: 0667649005997
D-Link DCS-5030L. Tüüp: IP süsteemiga turvakaamera, Toetatud paigutus: Hoonesisene, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba. Kinnituse tüüp: Laud, Toote värv: Valge, Toote kuju: Ümmargune. Minimaalne valgustus: 1 lx, Objektiivi vaatenurk, horisontaalne: 94.36°, Objektiivi vaatenurk, vertikaalne: 59.3°. Anduri tüüp: CMOS, Optilise sensori suurus: 25,4 / 4 mm (1 / 4"). Digitaalne suum: 4x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
D-Link DCS-5030L | €139.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Ümmargune |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| DC-väljundpinge | 5 |
| DC-väljundvool | 1,5 A |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toimimine | |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| PTZ-kontroll | |
| Sertifikaat | CE CE LVD FCC Class B ICES |
| Pakendi sisu | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Toetatud võrguprotokollid | IPV4, ARP, TCP, UDP, ICMP |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | |
| Öönägemise kaugus | 5 m |
| LED-i tüüp | IR |
| Pildisensor | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 4 mm |
| Salvesti | |
| Sisseehitatud kõvaketas | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Objektiivi süsteem | |
| Suumi võimekus | |
| Digitaalne suum | 4 x |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | |
| Liides | RJ-45 |
| Video | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1280 x 720 pikslit |
| Toetatud videoformaadid | H.264, M-JPEG |
| Videopakkimise formaadid | H.264, M-JPEG |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 320 x 240, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720) |
| Toetatud videorežiimid | 480p, 720p |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Täis-HD | |
| Kaamera | |
| Minimaalne valgustus | 1 lx |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 94.36 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 59.3 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 110.44 ° |
| Kaldenurk | 1 - 30 ° |
| Liikumisulatus | 1 - 30 ° |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 20 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | -25 - 70 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 116,4 mm |
| Sügavus | 109,1 mm |
| Kõrgus | 133,6 mm |
| Kaal | 292,4 g |
| Laius (koos alusega) | 116,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 109,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 230 mm |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi kaal | 702 g |
| Tehnilised andmed | |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 5,12 kg |
| Transpordikasti kõrgus | 37,3 cm |
| Transpordikasti pikkus | 43,1 cm |
| Transpordikasti laius | 24,5 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 2,85 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 250 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 50 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 50 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 274,5 kg |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 250 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 2 m |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 274,5 kg |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA-PSK, WPA2, WPS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |