Tootja: Bosch
Mudel: NBN-50022-V3
EAN: 0800549736831
Bosch DINION IP 5000. Tüüp: IP süsteemiga turvakaamera, Toetatud paigutus: Hooneväline, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Toote värv: Must, Hõbe, Toote kuju: Karp. Minimaalne valgustus: 0,05 lx, Valge tasakaalustus: Automaatne, Manuaal, Kaamera katiku tüüp: Elektrooniline. Anduri tüüp: CMOS, Optilise sensori suurus: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7"). Fookuskauguse ulatus: 3.3 - 12 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Bosch DINION IP 5000 HD IP security camera Outdoor Box 1920 x 1080 pixels | €397.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Karp |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| AC-sisendpinge | 24 V |
| Võimsustarve | 1000 mA |
| Elektritarbimine (max) | 3,6 W |
| DC-väljundpinge | 12 |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toimimine | |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| Toetatud paigutus | Hooneväline |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| PTZ-kontroll | |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | |
| Päeva-/öörežiim | |
| Alarmi sisend/väljund | |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, FCC, UL, cUL, C-tick, CB, VCCI |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6, UDP, TCP, HTTP, HTTPS, RTP/ RTCP, IGMP V2/V3, ICMP, ICMPv6, RTSP, FTP, Telnet, ARP, DHCP, SNTP, SNMP (V1, MIB‑II), 802.1x, DNS, DNSv6, DDNS, SMTP, iSCSI, UPnP (SSDP), DiffServ (QoS), LLDP, SOAP, Dropbox, CHAP, Digest Authentication |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Pakendi sisu | |
| Kaamerate arv | 1 |
| Pildisensor | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,7 mm |
| Progressiivne skaneerimine | |
| Objektiivi süsteem | |
| Suumi võimekus | |
| Fookuskauguse ulatus | 3.3 - 12 mm |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Video | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Megapiksleid kokku | 2 MP |
| Videopakkimise formaadid | H.264, M-JPEG |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Müravähendus | |
| Täis-HD | |
| Pildi pööramise võimalus | |
| Privaatsuse kaitse | |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SDHC, SDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 2056 GB |
| Kaamera | |
| Minimaalne valgustus | 0,05 lx |
| Valge tasakaalustus | Automaatne, Manuaal |
| Kaamera katiku tüüp | Elektrooniline |
| Kaamera katiku kiirus | 1/25(30) - 1/15000 s |
| Audio | |
| Audiosüsteemi täisdupleks | |
| Toetatud audioformaadid | G.711 |
| Signaal-müra suhe (SNR) | 50 dB |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 64 mm |
| Sügavus | 111 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Kaal | 550 g |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Turvalisus | |
| Video liikumisandur | |
| HTTPS-krüpteerimine | |
| Liikumisandur | |
| Häire teavituse tüüp | E-post, Teksti märguandeteade |
| Tehnilised andmed | |
| Objektiivi kinnitusliides | CS-kinnitus |
| Iiris | |