Tootja: Whirlpool
Mudel: FT M11 72 EU
EAN: 8003437602566
Whirlpool FT M11 72 EU. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Laadimistüüp: Eest täidetav, Kuivatussüsteem: Kondensatsioon. Nimitäitekogus: 7 kg, Kuivatusklass: B, Kuivatamisprogrammid: Ajastatud, Kiire, Värskendus, Õrn pesu/siid, Teksad/denim, Sünteetika. Viitstart (maksimaalne): 24 h. Energiatõhususe klass: A++, Energiakulu: 1,61 kWh, Aastane energiakulu: 211 kWh. Sügavus: 649 mm, Laius: 595 mm, Kõrgus: 849 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Kuivatussüsteem | Kondensatsioon |
| Toote värv | Valge |
| Paigaldamisvalmis | |
| Ümberpööratavad uksed | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Trumli maht | 120 l |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 1,5 m |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 7 kg |
| Kuivatusklass | B |
| Kuivatamisprogrammid | Ajastatud, Kiire, Värskendus, Õrn pesu/siid, Teksad/denim, Sünteetika |
| Tsükli kestus | 180 min |
| Müratase | 65 dB |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Ühendatud koormus | 850 W |
| Nimivool | 10 A |
| Energiakulu | 1,61 kWh |
| Aastane energiakulu | 211 kWh |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Ergonoomika | |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Jääkaja näidik | |
| Lapselukk | |
| Veetaseme indikaator | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 649 mm |
| Kõrgus | 849 mm |
| Kaal | 44 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 46,5 kg |