Tootja: Siemens
Mudel: WT43HV00
EAN: 4242003886168
Siemens iQ300 WT43HV00. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Laadimistüüp: Eest täidetav, Kuivatussüsteem: Kuumapump. Nimitäitekogus: 7 kg, Kuivatusklass: B, Kuivatamisprogrammid: Vill, Mix, Kangas, Pluus/särk, Rätik. Viitstart (maksimaalne): 24 h. Energiatõhususe klass: A++, Energiakulu: 1,68 kWh, Aastane energiakulu: 212 kWh. Sügavus: 599 mm, Laius: 598 mm, Kõrgus: 842 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Kuivatussüsteem | Kuumapump |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Parem |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 1,45 m |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 7 kg |
| Kuivatusklass | B |
| Kuivatamisprogrammid | Vill, Mix, Kangas, Pluus/särk, Rätik |
| Tsükli kestus | 188 min |
| Müratase | 65 dB |
| Anti-Crease funktsioon | |
| Anti-Crease tsükkel | 60 min |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Ühendatud koormus | 625 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Nimivool | 10 A |
| Energiakulu | 1,68 kWh |
| Aastane energiakulu | 212 kWh |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Ergonoomika | |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Trumli sisetuli | |
| Jääkaja näidik | |
| Lapselukk | |
| Filtripuhastuse indikaator | |
| WiFi kontroll | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 599 mm |
| Kõrgus | 842 mm |
| Kaal | 45 kg |
| Sügavus avatud uksega | 107,5 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 85 cm |