Tootja: Miele
Mudel: 11286640
EAN: 4002516210474
Miele TWJ660 WP Eco&9kg. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Laadimistüüp: Eest täidetav, Kuivatussüsteem: Kuumapump. Nimitäitekogus: 9 kg, Kuivatusklass: A, Kuivatamisprogrammid: Automaatne, Vill, Sport, Õrn pesu/siid, Öko, Teksad/denim, Padi, Pluus/särk, Puuvill. Viitstart (maksimaalne): 24 h. Energiatõhususe klass: A+++, Energiakulu: 1,63 kWh, Aastane energiakulu: 193 kWh. Sügavus: 643 mm, Laius: 596 mm, Kõrgus: 850 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Kuivatussüsteem | Kuumapump |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Vasak |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Trumli tüüp | Kärg |
| Invertertehnoloogia | |
| Sisseehitatud kondentsvee äravool | |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 9 kg |
| Kuivatusklass | A |
| Kuivatusprogrammide arv | 19 |
| Kuivatamisprogrammid | Automaatne, Vill, Sport, Õrn pesu/siid, Öko, Teksad/denim, Padi, Pluus/särk, Puuvill |
| Tsükli kestus | 208 min |
| Müratase | 64 dB |
| Anti-Crease funktsioon | |
| Külmaaine | R450a |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A+++ |
| Ühendatud koormus | 1100 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Nimivool | 10 A |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,2 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| Energiakulu | 1,63 kWh |
| Aastane energiakulu | 193 kWh |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Ergonoomika | |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Trumli sisetuli | |
| Jääkaja näidik | |
| Sumisti | |
| Lapselukk | |
| Filtripuhastuse indikaator | |
| WiFi kontroll | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 596 mm |
| Sügavus | 643 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 60 kg |