Tootja: Miele
Mudel: 11819550
EAN: 4002516462811
Miele TWC220WP 8kg. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Laadimistüüp: Eest täidetav, Kuivatussüsteem: Kuumapump. Nimitäitekogus: 8 kg, Kuivatusklass: A, Kuivatamisprogrammid: Vill, Õrn pesu/siid, Teksad/denim, Kangas, Pluus/särk, Puuvill. Viitstart (maksimaalne): 24 h. Energiatõhususe klass: A++, Energiakulu: 1,55 kWh, Aastane energiakulu: 192 kWh. Sügavus: 655 mm, Laius: 596 mm, Kõrgus: 850 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Veļas žāvētājs Miele TWC220WP 8kg | €1099.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Kuivatussüsteem | Kuumapump |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Vasak |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Sisseehitatud kondentsvee äravool | |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 8 kg |
| Kuivatusklass | A |
| Kuivatamisprogrammid | Vill, Õrn pesu/siid, Teksad/denim, Kangas, Pluus/särk, Puuvill |
| Tsükli kestus | 165 min |
| Müratase | 66 dB |
| Anti-Crease funktsioon | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Ühendatud koormus | 1100 W |
| AC-sisendpinge | 220–240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Nimivool | 10 A |
| Energiakulu | 1,55 kWh |
| Aastane energiakulu | 192 kWh |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Ergonoomika | |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Trumli sisetuli | |
| Jääkaja näidik | |
| Filtripuhastuse indikaator | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 596 mm |
| Sügavus | 655 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Kaal | 52 kg |
| Sügavus avatud uksega | 107,7 cm |