Tootja: Indesit
Mudel: YT CM08 7B EU
EAN: 8050147542521
Indesit YT CM08 7B EU. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Laadimistüüp: Eest täidetav, Kuivatussüsteem: Kondensatsioon. Nimitäitekogus: 7 kg, Kuivatusklass: B, Kuivatamisprogrammid: Mix, Värskendus, Õrn pesu/siid, Pluus/särk, Puuvill, Sünteetika, Kuivtriikimine. Viitstart (maksimaalne): 9 h. Energiatõhususe klass: B, Energiakulu: 4,23 kWh, Aastane energiakulu: 504 kWh. Sügavus: 649 mm, Laius: 595 mm, Kõrgus: 860 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Kuivatussüsteem | Kondensatsioon |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Parem |
| Ukse stiil | Klaasuks |
| Ukse värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Trumli maht | 120 l |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 1,5 m |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 7 kg |
| Kuivatusklass | B |
| Kuivatamisprogrammid | Mix, Värskendus, Õrn pesu/siid, Pluus/särk, Puuvill, Sünteetika, Kuivtriikimine |
| Tsükli kestus | 114 min |
| Müratase | 67 dB |
| Sisse jäetud režiimi kestus | 15 min |
| Väga kuiv | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Ühendatud koormus | 2700 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Nimivool | 13 A |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Energiakulu | 4,23 kWh |
| Aastane energiakulu | 504 kWh |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Võimsustarve (sisse jätmisel) | 1 W |
| Ergonoomika | |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 9 h |
| Lapselukk | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 649 mm |
| Kõrgus | 860 mm |
| Kaal | 37 kg |
| Sügavus avatud uksega | 109,5 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 38,5 kg |