Tootja: Beko
Mudel: 7188301940
EAN: 8690842543470
Beko B3T422392. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Laadimistüüp: Eest täidetav, Kuivatussüsteem: Kuumapump. Nimitäitekogus: 8 kg, Kuivatusklass: B, Kuivatamisprogrammid: Puuvill, Suletekk/kattetekk, Õrn hooldus, Hygienic freshen-up, Teksad/denim, Mix,.... Energiatõhususe klass: A++, Energiakulu: 1,95 kWh, Aastane energiakulu: 236 kWh. Sügavus: 543 mm, Laius: 597 mm, Kõrgus: 846 mm. Pakendi laius: 650 mm, Pakendi sügavus: 550 mm, Pakendi kõrgus: 885 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Laadimistüüp | Eest täidetav |
| Kuivatussüsteem | Kuumapump |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Parem |
| Ukse värv | Must |
| Ümberpööratavad uksed | Ei |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Trumli tüüp | Aquawave |
| Toimimine | |
| Nimitäitekogus | 8 kg |
| Kuivatusklass | B |
| Kuivatusprogrammide arv | 15 |
| Kuivatamisprogrammid | Puuvill, Suletekk/kattetekk, Õrn hooldus, Hygienic freshen-up, Teksad/denim, Mix, Õuetegevus/sport, Refresh, Shirts 30min, Sünteetika, Ajastatud, Rätik |
| Tsükli kestus | 197 min |
| Müratase | 64 dB |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| AC-sisendpinge | 230 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Energiakulu | 1,95 kWh |
| Aastane energiakulu | 236 kWh |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Ergonoomika | |
| Trumli sisetuli | Jah |
| Lapselukk | Jah |
| Veepaagi täituvuse indikaator | Jah |
| Filtripuhastuse indikaator | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 597 mm |
| Sügavus | 543 mm |
| Kõrgus | 846 mm |
| Kaal | 39,5 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 10 aasta(t) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 650 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 885 mm |
| Pakendi kaal | 40,5 kg |