Tootja: Tefal
Mudel: FV5689E0
EAN: 3121040075913
Tefal TurboPro Anti-Calc FV5689E0. Tüüp: Kuivalt ja auruga triikimine, Talla tüüp: Durilium AirGlide Autoclean soleplate, Juhtme pikkus: 2 m. Kaabli pikkus: 2 m. Triikimisvõimsus: 2800 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kuivalt ja auruga triikimine |
| Talla tüüp | Durilium AirGlide Autoclean soleplate |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Aurujoa võimekus | 240 g/min |
| Automaatne väljalülitus | |
| Toote värv | Türkiis, Valge |
| Aurujoa funktsioon | |
| Pidev aur | |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | |
| Veemahuti suurus | 0,3 l |
| Veepaagi tüüp | Sisseehitatud |
| Eemaldatav veemahuti | |
| Katlakivivastane kollektor | |
| Stabiilne kannatugi | |
| Vertikaalse auru funktsioon | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Juhtmevaba | |
| Võimsus | |
| Triikimisvõimsus | 2800 W |
| Tehnilised andmed | |
| Talla kriimustuskindluse tõhusus | 5 |
| Talla libisemise tõhusus | 5 |
| Ergonoomika | |
| Kaabli pikkus | 2 m |