Tootja: Tefal
Mudel: FV5736E0
EAN: 3121040080764
Tefal Easygliss 2 FV5736E0. Tüüp: Kuivalt ja auruga triikimine, Talla tüüp: Durilium AirGlide soleplate, Juhtme pikkus: 2 m. Triikimisvõimsus: 2500 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kuivalt ja auruga triikimine |
| Talla tüüp | Durilium AirGlide soleplate |
| Varieeruv aur | |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Aurujoa võimekus | 220 g/min |
| Automaatne väljalülitus | |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Aurujoa funktsioon | |
| Pidev aur | |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Pidev auruvoog | Süda, Külg, Ots |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | |
| Veemahuti suurus | 0,27 l |
| Stabiilne kannatugi | |
| Minimaalne pidev auruvoog | 35 g/min |
| Maksimaalne pidev auruvoog | 120 g/min |
| Piserdusfunktsioon | |
| Vertikaalse auru funktsioon | |
| Täpne ots | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Juhtmevaba | |
| Täitmisava suurus | Eriti suur |
| Võimsus | |
| Triikimisvõimsus | 2500 W |
| Tehnilised andmed | |
| Talla kriimustuskindluse tõhusus | 5 |
| Talla libisemise tõhusus | 5 |