Tootja: Rowenta
Mudel: DW9220D1
EAN: 4210101929407
Rowenta Steamforce DW9220. Tüüp: Kuivalt ja auruga triikimine, Talla tüüp: Microsteam 400 Laser alusplaat, Juhtme pikkus: 2,5 m. Triikimisvõimsus: 2750 W. Laius: 140 mm, Sügavus: 310 mm, Kõrgus: 140 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kuivalt ja auruga triikimine |
| Talla tüüp | Microsteam 400 Laser alusplaat |
| Varieeruv aur | |
| Aurujoa võimekus | 200 g/min |
| Juhtme pikkus | 2,5 m |
| Automaatne väljalülitus | |
| Isepuhastuv | |
| Toote värv | Valge, Sinine |
| Aurujoa funktsioon | |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Pidev auruvoog | Ots |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | |
| Veepaagi tüüp | Sisseehitatud |
| Veemahuti suurus | 0,35 l |
| Ökorežiim | |
| Stabiilne kannatugi | |
| Piserdusfunktsioon | |
| Vertikaalse auru funktsioon | |
| Katlakivivastane süsteem | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Juhtmevaba | |
| Pehme käepide | |
| Ergonoomiline käepide | |
| Täitmisava suurus | Eriti suur |
| Täpne ots | |
| Disainitud reisimiseks | |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Võimsus | |
| Triikimisvõimsus | 2750 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Kaal | 1,9 kg |
| Pakendi laius | 145 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 2,18 kg |
| Indikaatorid | |
| Veetaseme indikaator | |
| Tehnilised andmed | |
| Katlakivi eemaldus ja puhastamine | |
| Talla kriimustuskindluse tõhusus | 5 |