Tootja: Braun
Mudel: 0127403000
EAN: 8021098270337
Braun SI 7042 GR. Tüüp: Kuivalt ja auruga triikimine, Juhtme pikkus: 2,5 m, Aurujoa võimekus: 50 g/min. Triikimisvõimsus: 2400 W. Laius: 150 mm, Sügavus: 300 mm, Kõrgus: 130 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kuivalt ja auruga triikimine |
| Aurujoa võimekus | 50 g/min |
| Juhtme pikkus | 2,5 m |
| Varieeruv aur | |
| Isepuhastuv | |
| Toote värv | Roheline, Valge |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Veemahuti suurus | 0,3 l |
| Disainitud reisimiseks | |
| Maksimaalne pidev auruvoog | 220 g/min |
| Võib kasutada kraanivett | |
| Piserdusfunktsioon | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Reguleeritav termostaat | |
| Juhtmevaba | |
| Võimsus | |
| Triikimisvõimsus | 2400 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Kaal | 1,59 kg |