Tootja: StarTech.com
Mudel: SFPF1302C
EAN: 0013040053004
StarTech.com SFPF1302C. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 155 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Toote värv: Hõbe, Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 1472572 h, Sertifikaat: CE, FCC, UL. Võimsustarve (tüüpiline): 1 W. Laius: 9 mm, Sügavus: 65 mm, Kõrgus: 14 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 92 mm, Pakendi sügavus: 118 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com SFPF1302C transiiverimoodul Valgusjuhe 155 Mbit/s SFP 1300 nm | €74.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 155 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | Jah |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| SFP vastuvõtja standard | FX |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 2000 m |
| Lainepikkus | 1300 nm |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3u |
| Dupleks-süsteem | Täisversioon, Pool |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | Jah |
| Lainepikkuste jaotamise multipleksimine (WDM) | Ei |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Käigultvahetus | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1472572 h |
| Sertifikaat | CE, FCC, UL |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 92 mm |
| Pakendi sügavus | 118 mm |
| Pakendi kõrgus | 33 mm |
| Pakendi kaal | 95 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 9 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 25 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 30 - 70 protsenti |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1 W |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 260 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 308 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 201 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 36 tk |