Tootja: StarTech.com
Mudel: 720187-B21-ST
EAN: 0065030885942
StarTech.com 720187-B21-ST. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 40000 Mbit/s, Liidese tüüp: QSFP+. Toote värv: Hõbe, Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 244610583 h, Brändiühilduvus: HP. Laius: 122 mm, Sügavus: 18,6 mm, Kõrgus: 8,5 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 205 mm. Põhikasti (välimise) laius: 120 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 205 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 35 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM MODULE DE TRANSCEIVER QSFP COMPATIBLE HP 720187-B21 - 40GBASE-SR4 | €534.73 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | QSFP+ |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | Jah |
| Fiiberoptiline pistmik | MPO |
| SFP vastuvõtja standard | SR4 |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 150 m |
| Lainepikkus | 850 nm |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 40GBASE |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Käigultvahetus | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 244610583 h |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvad tooted | 720187-B21 |
| Sertifikaat | CE, FCC, UR |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 205 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 122 mm |
| Sügavus | 18,6 mm |
| Kõrgus | 8,5 mm |
| Kaal | 37,5 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 120 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 205 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 35 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |