Tootja: StarTech.com
Mudel: 40G-QSFP-LR4-ST
EAN: 0065030885577
StarTech.com 40G-QSFP-LR4-ST. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 40000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP+. Toote värv: Hõbe, Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 95832027 h, Brändiühilduvus: Brocade. Võimsustarve (tüüpiline): 1,3 W. Laius: 122 mm, Sügavus: 18,3 mm, Kõrgus: 8,5 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 115 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com 40G-QSFP-LR4-ST transiiverimoodul Valgusjuhe 40000 Mbit/s SFP+ 1330 nm | €1855.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP+ |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | Jah |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | Ei |
| Fiiberoptiline pistmik | MPO |
| SFP vastuvõtja standard | LR4 |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 10000 m |
| Lainepikkus | 1330 nm |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 40GBASE |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Käigultvahetus | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 95832027 h |
| Brändiühilduvus | Brocade |
| Ühilduvad tooted | 40G-QSFP-LR4 |
| Sertifikaat | CE, FCC, UR |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 115 mm |
| Pakendi kõrgus | 31 mm |
| Pakendi kaal | 50 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 122 mm |
| Sügavus | 18,3 mm |
| Kõrgus | 8,5 mm |
| Kaal | 49 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1,3 W |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 90 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 115 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 31 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |