Tootja: Origin Storage
Mudel: MA-SFP-1GB-LX10-OS
EAN: 5059902016393
Origin Storage MA-SFP-1GB-LX10-OS. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Päritoluriik: Hiina, Brändiühilduvus: Cisco
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ORIGIN STORAGE ORIGIN 1 GBE SFP LX10 SINGLE-MODE FIBER MODULE CISCO M | €20.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | Jah |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | Ei |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 10000 m |
| Lainepikkus | 1310 nm |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 85 protsenti |
| Funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Brändiühilduvus | Cisco |