Tootja: LevelOne
Mudel: SFP-2230
EAN: 4015867181164
LevelOne SFP-2230. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 155 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Toote värv: Hõbe, Ohutus: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B(CISPR 22B)VCCI Class B, Päritoluriik: Hiina. Maksimaalne pinge: 3,47 V, Piirvool: 0,3 A, Võimsustarve (tüüpiline): 1 W. Laius: 14 mm, Sügavus: 12 mm, Kõrgus: 57 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 65 mm, Pakendi sügavus: 106 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
LevelOne SFP-2230 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 155 Mbit/s | €35.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 155 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | Jah |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | Ei |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Toetatud kiudkaabli läbimõõt | 9/125 µm |
| SFP vastuvõtja standard | FX |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 2000 m |
| Tx lainepikkus (min) | 1263 nm |
| Tx lainepikkus (max) | 1360 nm |
| Rx lainepikkus (min) | 1270 nm |
| Rx lainepikkus (max) | 1600 nm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | -5 dBmW |
| Rx-võimsus (minimaalne) | -34 dBmW |
| Rx-võimsus (maksimaalne) | -10 dBmW |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 100BASE |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Käigultvahetus | Jah |
| Ohutus | FCC Part 15 Class B EN55022 Class B(CISPR 22B)VCCI Class B |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 106 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi kaal | 39,5 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 14 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Kõrgus | 57 mm |
| Kaal | 21 g |
| Võimsus | |
| Maksimaalne pinge | 3,47 V |
| Piirvool | 0,3 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1 W |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 166,9 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 35 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Põhikasti (välimise) laius | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 375 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 268 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,67 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 150 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |