Tootja: LevelOne
Mudel: SFP-1101
EAN: 0878742008574
LevelOne SFP-1101. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 155 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Ohutus: EN 60825-1, Sertifikaat: CE, FCC. Sisendpinge: 3.3 V, Maksimaalne pinge: 6 V, Piirvool: 0,3 A. Laius: 57 mm, Sügavus: 12 mm, Kõrgus: 13,7 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 106 mm, Pakendi sügavus: 20 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
LevelOne SFP-1101 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul | LevelOne | SFP-1101 | 4015867154625 | €17.61 |
|
hiq24.de |
Level One L1 DAC-0101 Direct Attach SFP+ 1m | €36.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 155 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Toetatud kiudkaabli läbimõõt | 62.5/125 µm |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 2000 m |
| Lainepikkus | 1310 nm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | -19 dBmW |
| Tx-võimsus (maksimaalne) | -10 dBmW |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3u |
| Dupleks-süsteem | Täisversioon |
| Kiudjuhtme portide arv | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 106 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi kaal | 35 g |
| Funktsioonid | |
| Käigultvahetus | |
| Ohutus | EN 60825-1 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Kõrgus | 13,7 mm |
| Kaal | 20 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 3.3 V |
| Maksimaalne pinge | 6 V |
| Piirvool | 0,3 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |