Tootja: Fujitsu
Mudel: D:XBR-000153-L
EAN: 4053026840781
Fujitsu 8GB/s SFP LW. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 8000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Sertifikaat: MSA. Laius: 13,4 mm, Sügavus: 56,5 mm, Kõrgus: 8,5 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 8GB/s SFP LW transiiverimoodul Valgusjuhe 8000 Mbit/s | €1884.16 |
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 8GB/s SFP LW transiiverimoodul Valgusjuhe 8000 Mbit/s | €2973.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 8000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | |
| Toetatud kiudkaabli läbimõõt | 9/125 µm |
| SFP vastuvõtja standard | LW |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 10000 m |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Funktsioonid | |
| Hot-Plug tugi | |
| Sertifikaat | MSA |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 13,4 mm |
| Sügavus | 56,5 mm |
| Kõrgus | 8,5 mm |