Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F5263-L101
EAN: 4053026419116
Fujitsu 1000BASE-T SFP. SFP-transiiveri tüüp: Vask, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Sertifikaat: MSA. Laius: 13,4 mm, Sügavus: 56,5 mm, Kõrgus: 8,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 1000BASE-T SFP transiiverimoodul Vask 1000 Mbit/s | €300.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Vask |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| SFP vastuvõtja standard | TX |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Funktsioonid | |
| Hot-Plug tugi | |
| Sertifikaat | MSA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 13,4 mm |
| Sügavus | 56,5 mm |
| Kõrgus | 8,5 mm |