Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F5263-L103
EAN: 4053026419130
Fujitsu 1000BASE-LX SFP. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Sertifikaat: MSA. Sisendpinge: 3.3 V. Laius: 13,4 mm, Sügavus: 56,5 mm, Kõrgus: 8,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 1000BASE-LX SFP transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s | €1278.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Toetatud kiudkaabli läbimõõt | 9/125 µm |
| SFP vastuvõtja standard | LX |
| Kaabeldustehnoloogia | 1000Base-LX |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Funktsioonid | |
| Hot-Plug tugi | |
| Sertifikaat | MSA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 13,4 mm |
| Sügavus | 56,5 mm |
| Kõrgus | 8,5 mm |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 3.3 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 85 protsenti |