Tootja: D-Link
Mudel: DEM-310GT/10
EAN: 0790069471605
D-Link DEM-310GT. SFP-transiiveri tüüp: Vask, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Toote kuju: SFP, Sertifikaat: FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B, FDA/CDRH, TUV, cUL. Sisendpinge: 3.3 V, Piirvool: 0,3 A. Laius: 13,4 mm, Sügavus: 56,4 mm, Kõrgus: 10,3 mm. Kaasnevate toodete arv: 10 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - | €307.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Vask |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | Jah |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | Jah |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Toetatud kiudkaabli läbimõõt | 9/125 µm |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 10000 m |
| Lainepikkus | 1310 nm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | -21 dBmW |
| Tx-võimsus (maksimaalne) | -3 dBmW |
| Rx-võimsus (maksimaalne) | -3 dBmW |
| Lingi bilanss | 11,5 dB |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 1000BASE |
| Dupleks-süsteem | Täisversioon |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Toote kuju | SFP |
| Hot-Plug tugi | Jah |
| Sertifikaat | FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B, FDA/CDRH, TUV, cUL |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 10 tk |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 3.3 V |
| Piirvool | 0,3 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 13,4 mm |
| Sügavus | 56,4 mm |
| Kõrgus | 10,3 mm |
| Kaal | 16,5 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| RX-tundlikkus | -21 dB |