Tootja: ATEN
Mudel: 2A-141G
EAN: 0672792011450
ATEN 2A-141G. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP+. Toote värv: Roostevaba teras. Laius: 14,6 mm, Sügavus: 55,9 mm, Kõrgus: 13 mm. Kaasnevate toodete arv: 2 tk, Pakendi laius: 42 mm, Pakendi sügavus: 124 mm. Peamise pakendi netokaal: 440 g, Põhikasti (välimise) laius: 237 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 288 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN 2A-141G transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm | €276.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP+ |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 300 m |
| Lainepikkus | 850 nm |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ae |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Hot-Plug tugi | |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |
| Pakendi laius | 42 mm |
| Pakendi sügavus | 124 mm |
| Pakendi kõrgus | 129 mm |
| Pakendi kaal | 85 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 14,6 mm |
| Sügavus | 55,9 mm |
| Kõrgus | 13 mm |
| Kaal | 44 g |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 440 g |
| Põhikasti (välimise) laius | 237 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 288 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 157 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,27 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |