Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-SPSX/E
EAN: 0767035212272
Allied Telesis SPSX/E. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Toote värv: Hõbe, Korpuse materjal: Metall. Kaasnevate toodete arv: 1 tk. RX-tundlikkus: -18 dB
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Multi-mode fiber (MMF) toega | |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 550 m |
| Lainepikkus | 850 nm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | -9 dBmW |
| Tx-võimsus (maksimaalne) | -1 dBmW |
| Lingi bilanss | 9 dB |
| Harmonized System (HS) kood | 85369010 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Metall |
| Isehäälestuv | |
| Käigultvahetus | |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 105 °C |
| Muud funktsioonid | |
| RX-tundlikkus | -18 dB |