Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-QSFPER4
EAN: 0767035212814
Allied Telesis QSFPER4. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 40000 Mbit/s, Liidese tüüp: QSFP. Toote värv: Hõbe, Korpuse materjal: Metall. Võimsustarve (tüüpiline): 3,5 W. RX-tundlikkus: -19 dB
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis QSFPER4 transiiverimoodul Valgusjuhe 40000 Mbit/s QSFP 1331 nm | €8042.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | QSFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| SFP vastuvõtja standard | ER4 |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 40000 m |
| Lainepikkus | 1331 nm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | -3 dBmW |
| Tx-võimsus (maksimaalne) | 5 dBmW |
| Lingi bilanss | 16 dB |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ba |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Metall |
| Käigultvahetus | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3,5 W |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| RX-tundlikkus | -19 dB |