Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-SPBD20-14-EXT
EAN: 0767035192482
Allied Telesis AT-SPBD20-14-EXT. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Toote värv: Metallik. Kaasnevate toodete arv: 1 tk. RX-tundlikkus: -29 dB
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-SPBD20-14-EXT transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP | €1176.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| SFP-transiiveri tüüp | Valgusjuhe |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Liidese tüüp | SFP |
| Single-mode fiber (SMF) toetatud | |
| Fiiberoptiline pistmik | SC |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 20000 m |
| Tx lainepikkus (max) | 1490 nm |
| Rx lainepikkus (max) | 1310 nm |
| Tx-võimsus (minimaalne) | 2 dBmW |
| Tx-võimsus (maksimaalne) | 7 dBmW |
| Lingi bilanss | 31 dB |
| Dupleks-süsteem | Täisversioon |
| Digitaalne diagnostikajälgimine (DDM) | |
| Kiudjuhtme portide arv | 1 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Metallik |
| Isehäälestuv | |
| Käigultvahetus | |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | -40 - 185 °F |
| Muud funktsioonid | |
| RX-tundlikkus | -29 dB |