Tootja: Zyxel
Mudel: WAX610D-EU0105F
EAN: 4718937613076
Zyxel WAX610D-EU0105F. Andmete edastamise maksimaalne määr: 2400 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 575 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 2400 Mbit/s. Turvaalgoritmid: EAP, WEP, WPA, WPA2. AC-sisendpinge: 12 V. Paigutus: Sein, Toote värv: Valge. Antenni tüüp: Sisemodem
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ZYXEL WAX610D | €1929.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2400 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| VLAN-i tugi | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | EAP, WEP, WPA, WPA2 |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | |
| Disain | |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 229 mm |
| Sügavus | 216 mm |
| Kõrgus | 64 mm |
| Kaal | 780 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 5 tk |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| AC-sisendpinge | 12 V |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |