Tootja: Zyxel
Mudel: NWA210AX-EU0202F
EAN: 4718937634095
Zyxel NWA210AX. Andmete edastamise maksimaalne määr: 2975 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 575 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 2400 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 802.1x RADIUS, EAP, SNMP, WEP, WPA, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3. Sisendvool: 2 A, Võimsustarve (tüüpiline): 19 W. Paigutus: Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: FCC 15C, FCC 15E, ETSI EN 300 328, EN 301 893, LP0002 FCC Part 15B, EN 301 489-1, EN 301 489-17,.... Antenni tüüp: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 6 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Zyxel NWA210AX 2975 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €234.90 |
|
hiq24.de |
Zyxel NWA210AX Connect&Protect Bundle, 1 Jahr, Access Point | €259.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2975 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Ribalaius | 1600 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 |
| DCS (Dünaamiline kanalite valik) | Jah |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Kiire roaming | |
| VLAN-i tugi | |
| Töökoormus | |
| Band Steering | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Käsurealiides (CLI) | |
| Ülendatav püsivara | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, EAP, SNMP, WEP, WPA, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3 |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | |
| Automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) | |
| Disain | |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | FCC 15C, FCC 15E, ETSI EN 300 328, EN 301 893, LP0002 FCC Part 15B, EN 301 489-1, EN 301 489-17, EN55022, EN55024, EN61000-3-2/-3, EN60601-1-2, BSMI CNS13438 EN 60950-1, IEC 60950-1, BSMI CNS14336-1 |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 6 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Kaal | 545 g |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Sisendvool | 2 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 19 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 329 mm |
| Pakendi sügavus | 212 mm |
| Pakendi kõrgus | 64 mm |
| Pakendi kaal | 1,06 kg |