Tootja: Zyxel
Mudel: WSQ60-EU0201F
EAN: 4718937602520
Zyxel AC3000 Tri-Band WiFi System. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1733 Mbit/s, WiFi andmeedastuskiirus (maksimaalne): 1733 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). AC-sisendpinge: 12 V, Sisendvool: 3 A, Võimsustarve (tüüpiline): 25 W. Paigutus: Lagi, Laud, Sein, Toote värv: Hall, LED-indikaatorid: Staatus. Antenni elemendid: Integreeritud antenn
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ZYXEL WSQ60 | €448.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1733 Mbit/s |
| WiFi andmeedastuskiirus (maksimaalne) | 1733 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Modulatsioon | 256-QAM |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Laud, Sein |
| Toote värv | Hall |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennide arv | 9 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 236 mm |
| Sügavus | 178 mm |
| Kõrgus | 51,5 mm |
| Kaal | 740 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 3 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 25 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 4000 MB |
| Välkmälu | 512 MB |