Tootja: TP-Link
Mudel: TL-WA801ND
EAN: 0526101660214
TP-Link TL-WA801ND. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 - 2.4835 GHz. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS. Haldusprotokollid: SNMP. AC-sisendpinge: 9 V, Sisendvool: 0.6 A. Paigutus: Laud, Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE, FCC, RoHS
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Vastuvõtja tundlikkus | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Disain | |
| Paigutus | Laud, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Väline |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antenni elemendid | Eemaldatav antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antennipistmiku tüüp | RP-SMA |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 181 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Pakendi andmed | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| AC-sisendpinge | 9 V |
| Sisendvool | 0.6 A |