Tootja: TP-Link
Mudel: TL-WA801ND V1
EAN: 0014444453865
TP-Link TL-WA801ND. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS. Haldusprotokollid: SNMP. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp: Passive PoE, Väljundpinge: 9 V, Väljundvool: 0,6 A
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Vastuvõtja tundlikkus | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Disain | |
| Paigutus | Laud |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Väline |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antenni elemendid | Eemaldatav antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antennipistmiku tüüp | RP-SMA |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 181 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp | Passive PoE |
| Väljundpinge | 9 V |
| Väljundvool | 0,6 A |
| Väljundi võimsuse kirjeldus | 9VDC / 0.85A |
| Muud funktsioonid | |
| Edastuse võimsusaste | 0 - 20 dBmW |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi sügavus | 223 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Toimimine | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, 7 MAC OS NetWare UNIX Linux |