Tootja: TP-Link
Mudel: EAP680
EAN: 4897098681534
TP-Link Omada EAP680. Andmete edastamise maksimaalne määr: 4804 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 1148 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 4804 Mbit/s. Turvaalgoritmid: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise,..., Service Set Identifier (SSID) elemendid: Multiple SSIDs. Väljundpinge: 12 V. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE, RoHS. Antenni tüüp: Sisemodem, Antenni suuna tüüp: Mitmesuunaline, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 5 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 4804 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 1148 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Hajaspektermeetod | OFDMA |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Kiire roaming | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Juhtmevaba isolatsioon | Jah |
| Band Steering | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| BeamForming | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-PSK |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Multiple SSIDs |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 32,5 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Väljundpinge | 12 V |