Tootja: TP-Link
Mudel: EAP770
EAN: 4895252502930
TP-Link Omada EAP670. Andmete edastamise maksimaalne määr: 5400 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 574 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 4804 Mbit/s. Turvaalgoritmid: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise. DC-pingevahemik: 12 V. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE, FCC, RoHS. Antenni tüüp: Sisemodem
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5400 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kasutajate arv | 250 kasutaja(t) |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Hajaspektermeetod | OFDMA |
| Fit AP režiimi elemendid | Silmusvõrgud |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Band Steering | Jah |
| Airtime Fairness (ATF) | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| BeamForming | Jah |
| Saatja võimsus (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, , band1 & band2, EIRP); <30 dBm(5 GHz, , band3, EIRP) dbm |
| Saatja võimsus (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz); <28 dBm (5 GHz) dbm |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Logiserver | Jah |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 243 mm |
| Sügavus | 243 mm |
| Kõrgus | 64 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |