Tootja: TP-Link
Mudel: EAP653(5-PACK)
EAN: 4895252505306
TP-Link Omada EAP653 (5-pack). Andmete edastamise maksimaalne määr: 2976 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 574 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 2402 Mbit/s. Turvaalgoritmid: HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3. DC-pingevahemik: 12 V. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge. Antenni tüüp: Sisemodem
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
TP-LINK EAP653 5-pack (EAP653(5-pack)) | €496.71 |
|
arvutitark.ee |
TP-Link Omada EAP653 (5-pack) 2976 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €507.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2976 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kasutajate arv | 250 kasutaja(t) |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Hajaspektermeetod | OFDMA |
| Fit AP režiimi elemendid | Silmusvõrgud |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Band Steering | Jah |
| Airtime Fairness (ATF) | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| BeamForming | Jah |
| Saatja võimsus (CE) | 27 dbm |
| Saatja võimsus (FCC) | 22 dbm |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Logiserver | Jah |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 33,6 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 5 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |