Tootja: TP-Link
Mudel: EAP235
EAN: 6935364083465
TP-Link EAP235. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1267 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 400 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, Service Set Identifier (SSID) elemendid: Multiple SSIDs. Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp: Passive PoE, Elektritarbimine (max): 10,87 W. Paigutus: Lagi, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE, RoHS. Antenni tüüp: Sisemodem, Antenni elemendid: Integreeritud antenn, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 5 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
WL-AP TP-Link Access Point EAP235 (EAP235) | €106.35 |
|
direkt.jacob.de |
WL-AP TP-Link Access Point EAP235 (EAP235) | €116.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1267 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 400 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Kiiruse piiramine | |
| Juhtmevaba isolatsioon | |
| Band Steering | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| BeamForming | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Logiserver | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Multiple SSIDs |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205,5 mm |
| Sügavus | 181,5 mm |
| Kõrgus | 37,1 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Koos PoE adapteriga | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp | Passive PoE |
| Elektritarbimine (max) | 10,87 W |
| Toimimine | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP/Vista/7/8/10/11, Linux |