Tootja: TP-Link
Mudel: EAP225-Wall V1
EAN: 6935364099770
TP-Link EAP225-Wall. Andmete edastamise maksimaalne määr: 867 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). Võimsustarve (tüüpiline): 9 W, Elektritarbimine (max): 25,5 W. Paigutus: Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: FCC, RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-Link EAP225-Wall 867 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €108.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 867 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Automaatne kanalivalik | |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Kiiruse piiramine | |
| Juhtmevaba isolatsioon | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Logiserver | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Disain | |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | FCC, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 40 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 90 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 143 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 19,7 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 9 W |
| Elektritarbimine (max) | 25,5 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 184 mm |
| Pakendi sügavus | 117 mm |
| Pakendi kõrgus | 33 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |