Tootja: TP-Link
Mudel: EAP225-OUTDOOR V1
EAN: 6935364083588
TP-Link EAP225-Outdoor V3. Andmete edastamise maksimaalne määr: 867 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK. Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp: Active PoE, Passive PoE, Väljundpinge: 24 V, Võimsustarve (tüüpiline): 10,5 W. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE、FCC、RoHS. Antenni tüüp: Väline, Antenni suuna tüüp: Mitmesuunaline, Antenni elemendid: Eemaldatav antenn
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 867 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Kiiruse piiramine | |
| Band Steering | |
| Airtime Fairness (ATF) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Logiserver | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| Sertifikaat | CE、FCC、RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Väline |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antenni elemendid | Eemaldatav antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 214,9 mm |
| Sügavus | 46 mm |
| Kõrgus | 26,7 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Koos PoE adapteriga | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus | |
| Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp | Active PoE, Passive PoE |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 24 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 10,5 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 640 g |